Prometheus Mühendislik

Wavemed Türkiye Distribütörü

PROMETHEUS, İtalyan Wavemed firmasının prestijli Modula marka ve model cihazlarının Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür. Ayrıca, sektörün önde gelen isimlerinden Zimmer, Laserpoint, Noir Laser gibi firmaların ürünlerini de geniş bir yelpazede sunmaktadır. Ayrıca, Prometheus olarak Cynosure cihazlarının da 2. el satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Geniş Ürün Yelpazesi ve Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız, satışını yaptığı ve teknik servislerini verdiği cihazlarla sektördeki güçlü konumunu sağlamlaştırmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına uygun olan cihazlar için kiralama hizmetlerini de sunmaktadır. Ancak, kiralama hizmetimiz, uygun cihazlar elimizde olduğu sürece sınırlı sayıda gerçekleştirilmektedir.

 

2. El Pazarı Köşesi ve Ürün Seçenekleri

Müşterilerimize daha fazla seçenek sunmak adına, dönem dönem duyurularımızda kendi satılık ve kiralık cihazlarımızın bilgilerini paylaşmanın yanı sıra, 2. El Pazarı köşemizde de yer veriyoruz. Ayrıca, 3. şahısların cihazlarının satış taleplerini de bu platformda paylaşmaktayız. Güncel teklifler ve cihaz bilgileri için lütfen 2. El Pazarı köşemizi ziyaret ediniz.

 

Müşteri Odaklı İletişim ve Bilgi Alım Kanalları

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak adına, müşterilerimize sunduğumuz iletişim kanalları çeşitlidir. Siz de istediğiniz her an ofisimize gelerek, randevu alarak yüz yüze görüşme fırsatı yakalayabilir veya telefon, formlar, Whatsapp, sosyal medya veya e-posta yoluyla güncel bilgileri alabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin yanıtlar sunarak, en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu websitesini kullanarak çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Lütfen Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası'nı okuyunuz.

Kabul Ediyorum

Lütfen eksik ya da yanlış bilgilerinizi düzeltiniz.

Aboneliğiniz alınmıştır. Teşekkür ederiz.