Prometheus Mühendislik

PROMETHEUS, İtalyan Wavemed firmasının Modula marka ve model cihazlarının Türkiye Tek Yetkili Ditribütörüdür. Firmamız bunun yanı sıra Zimmer, Laserpoint, Noir Laser gibi firmaların da cihaz ve ürünlerinin satışını yapmaktadır. Bunların dışında Prometheus olarak Cynosure cihazlarının da 2. el satışlarını yapmaktayız.

Satışlarını yaptığımız ve teknik servislerini verdiğimiz cihazlardan ugun olanları için kiralama hizmetlerini de vermekteyiz. Kiralama, uygun cihazlarımız elimizde olduğu sürece, sınırlı sayıda yapılmaktadır.

Dönem dönem duyurularımızda ve 2. El Pazarı köşemizde kendi satılık ve kiralık cihazlarımızın bilgilerini paylaştığımız gibi 3. şahısların da arzlarını paylaşmaltayız. Lütfen 2. El Pazarı köşemizi ziyaret ediniz.

Ayrıca dilediğiniz an bizimle direkt ofisimize gelerek ya da randevu ayarlayıp yüz yüze görüşerek veya iletişim kanallarımız üzerinden; telefonla, formlarla, Whatsapp üzerinden, sosyal medya üzerinden, mail ile iletişime geçerek güncel bilgileri alabilirsiniz.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu websitesini kullanarak çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Lütfen Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası'nı okuyunuz.

Kabul Ediyorum

Lütfen eksik ya da yanlış bilgilerinizi düzeltiniz.

Aboneliğiniz alınmıştır. Teşekkür ederiz.