Prometheus Mühendislik

Sektördeki bunca yılın getirmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimimizi, bize olan güveniniz neticesinde sizinle paylaşmak isteriz. Bunu bir sorumluluk olarak görmekteyiz. Piyasa koşullarındaki rekabet ortamı ve vahşi kapitalizmin ruhundaki kar ve daha çok kar anlayışından dolayı kirli bilgi ve deformasyon almış başını gitmektedir. Böyle bir ortamda temiz ve güvenilir bilgiye ulaşmak her zamankinde daha da değerli olup anlam kazanmıştır. Bu koşullarda güvenilir ve sağlam bilgiye her zamankinden daha çok ihtiyaç duymaktayız. Bu noktada firma olarak elimizden gelenin en iyisini müşterilemize sunmaktan mutluluk duyarız. 20 yıllık bilgi ve deneyim birikimlerimiz ile piyasadaki aktif rolümüzden dolayı deneyimlerimiz ölçülmüş, hesaplanmış ve kanıtlanmıştır. Doğru bilgiler ışığında sizleri doğru yönlendirmek isteriz.

 

Cihaz alırken, kiralarken, satarken veya kiraya verirken hep yanınızdayız. Cihazlarınızın güncel durumları hakkında bilgi veririz. Bu, cihazlarınızı değerlendirmek istediğinizde size ekstra avantajlar sağlar ve değerlerini artırır. Yine ilgilendiğiniz cihazlarınızı satın almadan ya da kiralamadan önce uzman görüşümüz ve fikrimizi almanız, sizin için çok daha faydalı olacaktır. Sürekli kontrolleri ve kalibrasyonları yapılan ölçüm aletlerimiz ile ekibimiz, sonsuz deneyimiyle sizlere gördüklerinizin duyduklarınızın ötesinde asıl bilmeniz, görmeniz ve duymanız gerekenleri önünüze serer. Bunu raporlaştırıp sonuçlar ve yorumlarla karar sürecinizde değerlendirilmek üzere sizlere sunarız. İtilafa düşülen konularda tarafsız yaklaşımımız ile bizden her zaman destek alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hakemlik misyonunun gerektirdikleri yapılarak bu sorumluluk her iki taraf da kabul ederse, yerine getirilir.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu websitesini kullanarak çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Lütfen Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası'nı okuyunuz.

Kabul Ediyorum

Lütfen eksik ya da yanlış bilgilerinizi düzeltiniz.

Aboneliğiniz alınmıştır. Teşekkür ederiz.