Prometheus Mühendislik

Genişleyen Yazılım Hizmetlerimiz

Yazılım ekibimizin sürekli büyümesi ve gelişmesiyle birlikte, projelerde çalıştığımız alanlar da çeşitlenmektedir. Tıbbi cihazlar için geliştirdiğimiz yazılımlar, gömülü sistemler, sürücü programlama ve arayüz geliştirme hizmetlerimizin yanı sıra, AKEAD ile imzaladığımız dağıtıcı iş birliği sözleşmesi doğrultusunda CRM - ERP, teknik servis ve sektörlere özel çözümler de sunmaktayız.

 

Bu kapsamda, ekibimizin lideri Cenk YILDIRIM öncülüğünde çalışan ekibimizle tanışmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Yazılım projeleri veya hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak, taleplerinizi iletmek veya ekip liderimizle görüşmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan ve ihtiyacınız olan bilgileri sağlamaktan mutluluk duyarız.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu websitesini kullanarak çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Lütfen Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası'nı okuyunuz.

Kabul Ediyorum

Lütfen eksik ya da yanlış bilgilerinizi düzeltiniz.

Aboneliğiniz alınmıştır. Teşekkür ederiz.