Prometheus Mühendislik

Prometheus Medikal, 2014 yılında medikal estetik ve mühendislik üzerine kurulan, İstanbul merkezli bir şirkettir.  Değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurarak lazer teknolojisine yeni bir soluk kazandırmayı hedefleyen; sağlık, mühendislik, teknik servis ve danışmanlık gibi pek çok alanda hizmet veren, deneyimli, zeki ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.

 

Sağlık ve estetik alanındaki her yeniliği yakından takip eden firmamız, kurulduğu günden bu yana 2 şeyi ilke haline getirmiştir: Güven ve Kalite. Müşterilerimizden aldığımız güven doğrultusunda, ortaya kaliteli bir iş çıkarmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Tamamen müşteri odaklı çalışan ve işini ciddiye alan ekibimizle başarılarımızı her zaman bir adım daha ileriye taşıyoruz.

 

Müşteri memnuniyeti ve karşılıklı anlaşma, önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Türkiye’nin her yerine 7/24 teknik servis hizmeti veren ekibimiz ve geniş yedek parça stoğumuz ile cihaz satışı sonrasında da müşteri memnuniyetini garantiliyoruz.

 

 MİSYONUMUZ

Cynosure Türkiye distribütörü olan firmada 10 yıl görev yapıp sonrasında kendi şirketini kuran Düzgün Doğan, kendi ekibiyle birlikte sektöre ilk olarak Cynosure cihazlarının orijinal ve alternatif yedek parça satışı, teknik servis ve ikinci el cihaz satışlarıyla girdi. Daha sonra 2019 yılında Türkiye distribütörlüğünü aldığı Wavemed ile hizmet skalasini genişletti.Firmamizi, alanında kendini dünyaya kanıtlamış cihazların distribütörlüğünü alarak bu skalayı daha da geliştirme yönünde ilerletmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Dünyaca tanınan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmayi kendimize ‘amac’ edindik. Bu amaç doğrultusunda medikal, tıp ve estetik alanındaki her gelişmeyi yakından takip edip bünyemize katmayi kendimize bir görev olarak görmekteyiz.

 

TEMEL İLKE ve DEĞERLERİMİZ

Bizler, Temel İlke ve Değerlerimiz doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. 

* Dürüst, güvenilir ve çevreye duyarlı hizmet

* Etik ilkelere bağlılık

* İş ahlakı

* Takım birlikteliği

* Liderlik

* Sorumluluk

* Saygınlık

 

Bu ilkeler ışığında, her zaman daha ileriye...

 

 

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu websitesini kullanarak çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Lütfen Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası'nı okuyunuz.

Kabul Ediyorum

Lütfen eksik ya da yanlış bilgilerinizi düzeltiniz.

Aboneliğiniz alınmıştır. Teşekkür ederiz.