Prometheus Mühendislik

Satışını yaptığımız her cihazın teknik servis hizmetini de vermekteyiz. Özellikle Cynosure marka cihazların teknik servislerini veren piyasadaki en güvenilir ve kaliteli servis ağına sahibiz. Wavemed ve Cynosure cihazlarının her türlü teknik servisini, yedek parça ve sarf malzemeleri desteğini sağlamaktayız. Teknik servis üzerinde özenle durduğumuz kalite, dürüstlükten ve bilgi paylaşımından asla taviz vermeyiz. Deneyimlerimizle ve ekonomik fiyatlarımızla hep yanınızdayız. Bu konuda güvenle bizimle irtibata geçebilirsiniz. Lütfen iletişim kanllarımızı kullanınız.

NOT: Bu konuda müşterilerimizden, çok sık olarak farklı cihazlar için talep almaktayız. Ne yazık ki bilgimiz ve deneyimimiz olmayan ve garantisini veremeyeceğimiz hiçbir cihaza servis veremiyoruz.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu websitesini kullanarak çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Lütfen Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası'nı okuyunuz.

Kabul Ediyorum

Lütfen eksik ya da yanlış bilgilerinizi düzeltiniz.

Aboneliğiniz alınmıştır. Teşekkür ederiz.